Koc obciążeniowy – terapia sensoryczna
Strona Glówna / terapia sensoryczna / Koc obciążeniowy – terapia sensoryczna
18 Lis

Komentarze(57)

 1. Witam, byłabym zainteresowana wykonaniem kocyka obciążeniowego dla 6,5 letniego syna 21kg, 115cm. Chciałabym jednak, aby jedna ze stron była wykonana z polaru minkey w kolorze zielonym, druga motyw z kotkami. Proszę o informacje czy byłoby to wykonalne i w jakiej cenie.
  Serdecznie pozdrawiam

  1. Dzień Dobry,

   Dziękuję za informację, na podany adres e-mail. Jak najbardziej przedstawiłam propozycję uszycia kołderki wykonanej z materiału bawełnianego z polarem minky.

   Pozostajemy do dyspozycji.
   Pozdrawiamy

 2. Witam byłabym zainteresowana kupnem takiego kocyka dla córki 18nasto miesięcznej wzrost 86cm waga 15kg . Jeśli chodzi o wzór to jesli jest to możliwe to chciałabym teletubisie lub rybkę mini mini i proszę podać cenę tego kocyka.

 3. Witam serdecznie jestem zainteresowana zakupem kocyka dla córki 5 letniej o wzroście 116 cm i wadze 24 kg jaka byłaby cena i jaki termin realizacji pozdrawiam

 4. Witam byłabym zainteresowana uszyciem kocyk obciążeniowego dla córki waga 7 .30 a wzrost 74- 80cm. Jaka byłaby cena i termin realizacji.

 5. Dobry wieczór, jestem zainteresowana kocykiem dla córki, 98cm 13kg. Córka ma 3 lata, jest dzieckiem leżącym. Jeśli chodzi o wzór to chciałabym coś w bieli i czerni, konkretnie chodzi o kontrast. Proszę o cenę i czas realizacji zamówienia.

 6. Dzień dobry

  Proszę o wycenę kocyka dla chłopca wiek 5 lat, wzrost 106 cm, waga 18,5 kg.
  Dziękuję bardzo i pozdrawiam

 7. Witam, proszę o wycenę kołderki dla 3-letniej dziewczynki, rozmiar kołderki 80×110, waga kołderki 1,5 kg, najlepiej całą bawełnianą (bez polaru itp.).

  1. Przygotowaliśmy dla Państwa pełna propozycję uszycia kołderki do podanych parametrów i wysłaliśmy na podany adres e-mail.
   Pozostajemy do dyspozycji
   kolderka.net

 8. Dobry wieczór. Proszę o wycenę kocyka dla chłopca- wzrost ok. 146 cm, waga 35 kg, lat 13. Z jednej strony miły materiał – z szarm kolorem – motyw np. buty trampki.

 9. Witam jestem zainteresowana uszyciem kołderki dla chłopca wzrost 148 i waga 32 kg proszę o wycenę. Chłopak 10 lat więc raczej kołderka w samochodziki nie wchodzi w grę ??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *