Czy kołdry obciążeniowe naprawdę działają?
Strona Glówna / Uncategorized / Czy kołdry obciążeniowe naprawdę działają?
Kołdra obciążeniowa
11 paź

Komentarze(22)

  1. Dzień Dobry,
   Dziękuję za kontakt. Na Pani maila przekazałam kilka informacji oraz zapytań.

   Pozostaje do dyspozycji.
   Pozdrawiam
   J.

  1. Dzień Dobry,

   Stosowanie kołderki obciążeniowej dla dziecka z wyżej wymienionymi dolegliwościami powinno być skonsultowane z terapeutą dziecka, który wystawił diagnozę oraz z neurologiem. Tak aby prawidłowo dobrać ciężar kołderki do istniejących zaburzeń.

   Pozostaje do dyspozycji.
   Pozdrawiam
   J.

  1. Dzień Dobry,
   Do zastosowania kołderki u osoby dorosłej z padaczką nie ma przeciwwskazania. Proszę o przeanalizowanie rozpoczęcia terapii kołderką z lekarzem prowadzącym i diagnozującym
   Pozdrawiam
   J.

 1. Witam. Zamierzam kupić taką kołdrę dla syna. Nurtuje mnie jednak jedna sprawa. Otoz zaleca się aby waga kołdry to 10% wagi dziecka. W związku z tym jeśli moje dziecko przytyje/urośnie to kołdra jest do wyrzucenia? Pozdrawiam

  1. Dzień Dobry,
   Niestety nie dotarłam do żadnych badań na temat użytkowania kołderki przez kobiety ciężarne. Proszę o konsultację użytkowania kołdry obciążeniowej z lekarzem, prowadzącym ciąże.

   Pozdrawiamy
   kolderka.net

  1. Witam,

   Przygotowałam dla Pani kilka pytań i wysyłałam na maila tak abym mogła w pełni odpowiedzieć na Pani pytanie.

   Pozdrawiam
   Justyna
   kolderka.net

 2. Dzien dobry
  Czy kołdra nadaje sie dla osoby dorosłej z lekkim upośledzeniem umysłowym i urojeniami psychicznymi? Czy jeśli kołdra jest zbyt lekka to nie działa?

 3. Dzień dobry,
  czy taka kołdra będzie odpowiednia dla osoby dorosłej chorującej na astmę alergiczną oraz podwyższone ciśnienie? Szukam odpowiedniego rozwiązania dla mojej mamy (osoba starsza), która cierpi na bezsenność i często jest niespokojna.
  Czy te kołdry są robione na wymiar? Jaka byłaby cena kołdry o wymiarach ok.140x200cm?
  Pozdrawiam, Alicja

 4. Dzień dobry,
  Co należy rozumieć pod pojęciem “niewłaściwe korzystanie z kołdry”? Czy mogą Państwo powiedzieć coś więcej na temat złych skutków korzystania z kołdry przez osoby, które nie powinny z niej korzystać?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *